Pośrednik Bezpieczny.pl - NNW Przedszkolne

Pośrednik Bezpieczny.pl - Ubezpieczenie NNW Przedszkolne

Ubezpieczenie NNW dedykowane jest dla dzieci uczęszczających do żłobków, przedszkoli oraz zerówek (pod warunkiem, że zerówka organizowana jest przez przedszkole). Jeżeli poszukujesz sprawdzonej ochrony ubezpieczeniowej dla swoich dzieci oferowanej przez renomowanego międzynarodowego ubezpieczyciela, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze ubezpieczenia cechują jasne i przejrzyste warunki. Kod Pośrednika Bezpieczny.pl gwarantuje Ci 10% zniżki na polisę. Od samego początku wiesz za co płacisz oraz ile płacisz. Wybierz pakiet dostosowany do potrzeb swoich i swojego dziecka. Proces zakupu ubezpieczenia jest bardzo prosty. Jeśli masz wątpliwości, to w prawej części naszej witryny znajdziesz instrukcję zawierania polis na platformie Bezpieczny.pl. Pośrednik Bezpieczny.pl odpowiada także na najczęściej zadawane pytania dotyczące ubezpieczeń NNW szkolnych i przedszkolnych.

Oferta NNW Generali Bezpieczny.pl

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl - NNW Przedszkolne Generali

Najważniejsze informacje o NNW Przedszkolnym w Generali

 • Ubezpieczenie NNW przedszkolne jest ważne 24 godziny na dobę na całym świecie przez rok czasu,
 • Ubezpieczenie działa na terenie placówki oświatowej, w czasie wolnym Twojego dziecka oraz w trakcie ferii zimowych i wakacji,
 • Ubezpieczenie działa także w trakcie treningów i zawodów w klubach sportowych,
 • Sam wybierasz dowolny wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka,
 • Ubezpieczenie zawierasz online bez wychodzenia z domu,
 • Wszystkie dokumenty otrzymujesz w wersji elektronicznej na swój adres e-mail,
 • Na jednej polisie możesz ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci bez względu na to gdzie się uczą,
 • Pośrednik Bezpieczny.pl oferuje Ci rabat 10% po podaniu kodu pośrednika Bezpieczny.pl 02199 podczas zakupu polisy,
 • Otrzymujesz dostęp do indywidualnego konta klienta,
 • Szkody zgłaszasz w uproszczonej procedurze na podstawie skanów lub zdjęć dokumentów medycznych,
 • Ochronę Twoim dzieciom zapewnia jeden z największych ubezpieczycieli na świecie - Generali.

Pośrednik Bezpieczny.pl radzi na co zwrócić uwagę przy zakupie polisy NNW

Weź pod uwagę czy Twoja pociecha należy do grupy mało aktywnych dzieci, czy też sport i aktywność fizyczna są jego pasją. Świadczenia na które powinniśmy zwrócić uwagę to przede wszystkich trwały uszczerbek na zdrowiu. Większość wypadków z NNW przedszkolnego dotyczy najczęściej złamań zwichnięć i skręceń, czyli trwałych uszczerbków na zdrowiu. Zwróć uwagę jaką wypłatę za 1% trwałego uszczerbku przewiduje wybrany przez Ciebie wariant ochrony. Pobyty w szpitalu są drugim równie istotnym świadczeniem. Zwróć uwagę, że w Generali Bezpieczny.pl otrzymujesz w zakresie świadczenia za pobyt dziecka w szpitalu wskutek wypadku i choroby. Wypadek jest płatny już od 1. doby za każdy dzień pobytu w szpitalu, natomiast za chorobę Generali wypłaca jednorazowe świadczenie pod warunkiem minimum 5 dni pobytu w szpitalu. Każdy wypadek rodzi konieczność podjęcia leczenia i rehabilitacji. Zauważ, że zwrot kosztów za leczenie i rehabilitację po wypadku masz także w standardzie. W Bezpieczny.pl nie jesteś anonimowy. Pieczę nad Twoją polisą sprawuje Pośrednik Bezpieczny.pl, który służy pomocą w razie pytań związanych z ubezpieczeniem. Na koniec musisz wiedzieć, że Generali w ofercie Bezpieczny.pl odpowiada także za wypadki powstałe podczas wyczynowego uprawiania sportu, czyli podczas udziału Twojego dziecka w treningach i zawodach w profesjonalnych klubach sportowych. Czy znajdziesz ofertę ubezpieczenia indywidualnego NNW dla dziecka z lepszym zakresem ubezpieczenia? Wykorzystaj Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02199, a otrzymasz dodatkowe 10% zniżki na dowolny pakiet!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.Bezpieczny.pl